Yukarı Gidelim

İçerik Hizmeti

İnternetin kullanımı her geçen gün hızla artmaktadır. Günümüzde kişiler ve firmalar kendilerini tanıtabilmek adına onlarca site kuruyor. Durum böyle olduğu zaman da tüm sitelerin sıralanması için bir listelenmeye ihtiyacı oluyor. Listede en öne çıkmak isteyen kişilerin ise SEO kavramına ihtiyacı doğuyor. Site sahiplerinin üzerinde en çok durduğu konu SEO içeriktir.

Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltımı olan SEO, arama motoruna gireceğiniz sözcük birliktelikleri için en uygun sitelerin görünmesini sağlar. Bunu örnek vererek çok daha iyi bir şekilde açıklayalım. Örneğin arama motorunuza “İstanbul çiçek” yazdığınız zaman ilk sıralarda büyük firmalar görünüyor. Çünkü web sitelerindeki tüm içerikler SEO‘ya uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Sadece İstanbul şehrinde çiçek satan dükkan veya kuruluşları görürsünüz. İşte tam olarak bu sistemi sağlayan şey SEO içerik oluyor.

Bir web sitesi en kaliteli ve seoya uygun bir şekilde içerik ürettiği zaman hem yüksek ziyaretçilere sahip olacak hem de trafiği artacaktır. Bu da ne kadar ziyaretçi o kadar müşteri anlamına geliyor. Web sitelerinin SEO içerik üretmesiyle birlikte pek çok avantaja sahip olduğunu görecektir.

SEO İçerik Nedir?

Google arama motoru içerisinde en doğru bilgi ve hizmetleri en iyi şekilde sunma misyonuna uygun bir şekilde hazırlanan, oluşturulan ve internet üzerinden paylaşılan her türlü işlem SEO konusuna dahildir. Yani sizin veya işletmenizin sitenizi aramalarda en üst sıralarda gösterebilmek adına yapılan çalışmaların tamamıdır. Türkçe’de “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelmektedir.

Neden SEO İçerik Üretmeliyim?

Bunun aslında tek bir sebebi vardır. O da sitenizi Google aramalarında en üst sıralara yerleştirmek. Bu sayede siteniz için çok daha fazla trafik sağlayabilir ve müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. SEO içerik üretmenin onlarca faydası vardır. İsterseniz kısa kısa bu faydalardan bahsedelim.

  • Hedef Kitle Oluşturma: Her web sitesi, kendi müşteri kapasitesini arttırabilmek için yaptığı hizmetler için en uygun yazıları hazırlar. Bu yazı içerisinde anahtar kelimeler yer alır ve bu kelimeler sayesinde arama motorunda üst sıralara yerleşebilirsiniz. Hem yerel hem küresel anlamda yeni müşteri kazanmak isteyenler için oldukça önemli olan SEO sayesinde kendinize en uygun kitleyi hazırlayabilirsiniz.
  • Trafik Arttırma: Bir site arama motorunda ne kadar ilk sıralarda olursa o kadar çok tıklanma alır. Örneğin bir arama motoruna “Bursa akvaryum” yazdığınız zaman karşınıza sayısız site çıkacaktır. Peki sizlere bir soru soralım. Siz bir akvaryum satın almak için bunu yazıp arattığınız zaman; ilk çıkan sitelere mi tıklıyorsunuz, yoksa sayfaları geçerek en arkalardaki sitelere mi tııklıyorsunuz? Tabiki de çoğu kullanıcı ilk çıkan sitelere giriş yapmakta. Bu sayede sitenin trafiği artarak daha da ileri seviyelere yerleşebiliyor.
  • Uzun Vadeli Konumlandırma: Arama motorunda iyi bir konum elde ettiğiniz zaman daha fazla müşteri kazanabileceksiniz. İnternet sitenize ne kadar giriş yapılırsa sıralamanızı o kadar iyi koruyabilirsiniz.
  • Düşük Maliyet, Yüksek Performans: Web sitenizdeki hizmetleri tanıtmak için reklam vermek dışında bir maliyet harcamanıza gerek yoktur. Sadece hizmetlerinizi tanıtırken ki yazılarınızı SEO‘ya uygun bir şekilde hazırladığınız zaman otomatik olarak arama motorlarında yükseleceksiniz demektir. En doğru anahtar kelimeleri yeterli sayıda kullanarak hazırlayacağınız yazı sayesinde sitenizin trafiğini oldukça arttırabilirsiniz.

Bize ulaşabilirsiniz.

İyi bir e-ticaret sitesi için, beraber çalışabiliriz.

Neden Biz?

Profesyonel yazar kadromuz oldukça kaliteli ve deneyimlidir. SEO içerik hizmetimiz sayesinde sitenizi en iyi şekilde temsil edebiliriz. Hazırlayacağımız yazılar sayesinde kişisel veya işletme sitenizi arama motorlarında oldukça üst sıralara çıkarırız. Bu sayede site trafiğiniz yükselir ve müşteri potansiyeliniz artar. Hizmetleriniz için en işlevli ve SEOya uygun yazılar hazırlayarak kullanıcı ağınızı genişletebiliriz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak bu sektörde tek olduğumuzu iddia ediyoruz. Hizmetimizi kullanan müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri yanı sıra sadece satın alım aşamasında değil hizmeti sunarken de oldukça profesyonel yaklaşırız. 7/24 canlı destek hizmetimizle iletişime geçebilir ve istediğiniz her konuda soru sorabilirsiniz. Diğer firmalardan farklı olarak hizmetlerimizi en kısa zamanda en kaliteli şekilde hazırlarız.

Siz de web sitenizi en üst sıralara yerleştirmek istiyor ve işletmenizin değerini katbekat arttırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Siteniz için SEOya uygun ve kullanıcıların en  çok arattığı kelimeleri hizmetlere uygun bir şekilde kullanır ve en kaliteli hizmeti 7/24 sunuyoruz.