Yukarı Gidelim

Mobil Uygulama

Mobil cihazlar için özel olarak kodlanan yazılımlara mobil uygulama adı verilir. Her türlü akıllı telefon, tablet gibi cihazlar için hazırlanmış çeşitli konulardaki projelerdir. Günümüzde mobil cihazların kullanımı, masaüstü cihazların kullanımından daha fazla olması ve giderek artması sebebiyle mobil uygulama yapmanın önemi gittikçe artmaktadır.

Öncelikle bir uygulama yapabilmek için birçok bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Firmamıza başvurarak sizinle beraber en kullanışlı uygulamaları tasarlayabilir ve kodlayabiliriz.

Mobil Uygulama Nedir?

Akıllı tabletler ve telefonlar için tasarlanan ve kodlanan mobil projelere mobil uygulama denir. Genellikle iOS ve Android platformları üzerinden yayınlanan ve en çok bu iki platform üzerinden kullanılan projelerdir. Burada dikkate almanız gereken en önemli şey uygulamanızı hangi işletim sistemine göre yapacağınızdır.

Mobil uygulama geliştirme konusu ise başka önemli bir konudur. Uygulamanızı hazırladıktan sonra kullanıcılara sunmanız çok normal. Fakat burada uygulamanızı sürekli aynı seviyede tutmamanız gerekmektedir.

Bunun için mobil uygulama geliştirme hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede kullanıcılarınız uygulamayı bırakmak istemeyecek ve sürekli kullanacaklar.

Bize ulaşabilirsiniz.

İyi bir e-ticaret sitesi için, beraber çalışabiliriz.

Mobil Uygulama Türleri Nelerdir?

Mobil uygulama geliştirmek istiyorsunuz fakat daha başta mı takıldınız? Ne tür bir uygulama hizmeti alacağınıza karar veremediyseniz  sizin için kısa kısa mobil uygulama türlerini anlatalım.

Seçeceğiniz bir uygulama türü sonrasında ise bizimle iletişime geçin ve hemen işi tasarlamaya başlayalım. Tasarımından kodlanmasına, geliştirilmesinden yayınlanmasına kadar birçok hizmeti sunan tek firma olmaktan gurur duyuyoruz.

  • Sosyal Medya: Uygulama geliştirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olan bu uygulama türü en etkin türlerden birisidir. Kullanıcıların birbiriyle temas kurabileceği, doğrudan uygulamayı kullanacağı uygulama tarzıdır. Bir sosyal medya uygulaması geliştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Dahice bir fikre sahipseniz, kesinlikle onu plana geçirin. İnsanların kullanacağı yeni bir sosyal medya sayesinde kendinizi oldukça geliştirebilirsiniz.
  • Mobil İletişim: Yine en çok tercih edilenlerden birisi de mobil iletişim uygulamalarıdır. İnsanların birbiriyle ücretsiz şekilde mesajlaşmasını, konuşmasını sağlayan uygulamalar oldukça revaşta. Aklınızda değişik bir iletişim uygulaması fikri varsa hemen birlikte tasarlayarak sizi güçlendirebiliriz.
  • Oyun: Dünya üzerinde yapılan araştırmalara göre oyun oynayarak geçirilen süre aylık 8 saat. Savaş, macera, aksiyon, spor, bulmaca, simülasyon, araba, strateji tarzı oyunlar en çok indirilen kategorilerdir. Mobil uygulama yapmak isteyen kişiler ilk önce oyun yapmak isterler. Bu sebepten dolayı mobil oyun sayısı oldukça fazladır. Sizin de harika bir oyun fikriniz varsa hemen bizimle iletişime geçerek onu pratiğe dönüştürebiliriz.
  • Diğerleri: Üstte verdiğimiz 3 başlık, mobil uygulama geliştirmek isteyenlerin en çok başvurduğu kategorilerdir. Lakin bunun dışında yine üzerinde durulan kategoriler de mevcuttur. Örneğin eğlence, yaşam, haber, sağlık, fotoğraf, seyahat, spor uygulamaları da en çok kullanılan kategorilerdir.

Bir Mobil Uygulamaya Neden İhtiyacınız Var?

Teknolojinin hızlı ilerleyişiyle birlikte mobil uygulamanın kullanım oranları da hızlıca yükselmektedir. Yine hem ülkemizde hem dünyada günlük telefonla mobil uygulamalarda geçirilen süre de artmaktadır. Çoğumuz telefonla geçirdiğimiz zamanın çok büyük bir kısmını uygulamalarda geçiriyoruz. Sosyal medya uygulamaları, arama motorları, mobil oyunlar gibi pek çok farklı uygulamada geçirdiğimiz bu vakite siz de uygulama eklemek istemez misiniz?

Kullanıcılar internet siteleri yerine daha çok mobil uygulamaları kullanmayı tercih ediyor. Bu kadar büyük bir kullanıcı ağına sahip sektöre siz de bir adım atmalı ve bir kullanıcı kitlesi oluşturmalısınız. Özellikle tanınmış kişiler ve büyük şirketler kendi uygulamalarını geliştirerek kullanıcılarını daha çok kendilerine çekiyorlar. Mobil uygulama sayesinde hedef kitlenizi oluşturabilir ve onlara bir parmak ucu mesafede erişebilirsiniz. En iyi etkinliklerinizi, kampanyalarınızı ve güncel içerikleri onlara sunabilir ve firmanızı daha da geliştirebilirsiniz.

Neden Biz?

Bu sektörde yıllardır kazandığımız tecrübe ve profesyonel hizmetlerimizle birlikte sizler için en uygun tasarımı seçer ve uygulamanızı geliştiririz. İstediğiniz kitleye ulaşabilmek için en güvenli ve kaliteli mobil uygulamayı geliştirir ve bu hizmeti sizlere sunarız. Mobil uygulama sektörü bu kadar hızlı yayılırken kesinlikle siz de bu sektöre girmeli ve kendinizi tanıtmalısınız. Mobil uygulama geliştirerek kullanıcılarınıza çok daha fazla süre erişebilir ve gerekli analizleri yapabilirsiniz. Kalite, güven, popülerlik istiyorsanız internetin en çok tercih edilen firması, bizimle iletişime geçebilirsiniz.